Showcase 1

Quantum als innovator: hoe verkiezingen eerlijk kunnen verlopen dankzij quantummechanica

Contact:
Ronald Hanson;
Hoogleraar TU Delft;
telefoon +31 15 27 87188;
E-mail: r.hanson@tudelft.nl
Pauline van der Vorm;
projectmanager;
telefoon o6-39040484;
E-mail: p.a.h.vandervorm@tudelft.nl

Showcase 2

Science talks corona: creating a vaccine

Contact:
Gorben Pijlman
gorben.pijlman@wur.nl

Showcase 3

Personal Health Train

Contact:
Inga Tharun
inga.tharun@lygature.org

Showcase 4

Impact creëren met actuele gezondheidsdata over meerdere domeinen: Population Health Data NL

Contact:
Jochen Mierau
j.o.mierau@rug.nl
06 4148 2989
Roel van der Heijden
r.a.van.der.heijden@rug.nl

Showcase 5

Onderzoek doen we samen:
de mensen achter het Lifelines Corona-onderzoek

Contact:
Lude Franke
l.h.franke@umcg.nl
06 4154 9962

Showcase 6

Creëren van een ecosysteem om AI oplossingen in de zorg mogelijk te maken

Contact:
Clasien Oomen
Beleidsadviseur onderzoek Radboudumc
Clasien.oomen@radboudumc.nl
06 1567 0682

Showcase 7

Robot Evolution. From robot baby to breeding farm

Contact:
Marte Simons, Beleidsmedewerker Vrije Universiteit Amsterdam
Vrije Universiteit Amsterdam
m.m.simons@vu.nl
06-38170755
Naar website

Showcase 8

Health-RI, enabling data driven health

Contact:
Edmar Weitenberg
edmar.weitenberg@lygature.org