Showcase 1

The next generation engineers. From dream to demo to impact!

Showcase 2

Protein transition

Contact:
Stacy Pyett
stacy.pyett@wur.nl

Showcase 3

Van een plasticvrij Galapagos naar een wereldwijd schone oceaan

Contact:
Stefanie Ypma
s.l.ypma@uu.nl

Showcase 4

Samenwerken voor innovaties voor een gezonde en duurzame toekomst

Contact:
Rieke Weel
Rieke.weel@imec.nl

Edita Poljac
e.poljac@donders.ru.nl

Showcase 5

Landbouw

Contact:
Ernst van der Ende + Koen Klompe + Bram Veldhuizen van de WUR.
Voor vragen: Roelyn van der Hoek (4TU/UT)
w.r.vanderhoek@utwente.nl

Showcase 6

Video AI voor veiligheid, zorg en welbevinden

Contact:
Dhr. prof. dr. C.G.M. (Cees) Snoek
http://www.ceessnoek.info
cgmsnoek@uva.nl

Showcase 7

COMCRIM: COMbatting CRIMes that undermine the rule of law in a smart and comprehensive manner

Contact:
Mw. mr. dr. drs. J.E.B. (Jill) Coster van Voorhout PhD
j.costervanvoorhout@uva.nl

Showcase 8

Health-RI, enabling data driven health

Contact:
Edmar Weitenberg
edmar.weitenberg@lygature.org

Showcase 9

Limburgse triple helix loodst de chemische industrie door de energietransitie

Contact:
Arnold Stokking
arnold.stokking@brightsitecenter.com
06 1062 4665
Gerard van Rooij
g.j.vanrooij@differ.nl
06 4808 0470