Showcase 1

Waterstof: de belofte voor de energietransitie​

Showcase 2

It’s not easy being green:
de gedoefactor als belemmering voor vergroenen van gedrag

Contact:
Gerdien de Vries, assistent professor TU Delft,
G.deVries-2@tudelft.nl
Pauline van der Vorm, projectmanager, p.a.h.vandervorm@tudelft.nl
telefoon 06-3904 0484

Showcase 3

Protein transition

Contact:
Stacy Pyett
stacy.pyett@wur.nl

Showcase 4

Impact award

Contact:
Laura Gottmer
L.M.C.Gottmer@tilburguniversity.edu
013-4668324

Showcase 5

De Gezonde Basisschool van de Toekomst: van leer- naar leefschool

Contact:
Prof.dr.ir. Maria Jansen
maria.janssen@ggdzl.nl
043 3881567 of 0642542344
Drs. Andrew Simons
andrew.simons@movare.nl
Telefoon 045 546 6986 of 0610273299
website: www.academischewerkplaatslimburg.nl

Showcase 6

De Nederlandse InclusiviteitsMonitor: het verbinden van wetenschap en praktijk van diversiteits- en inclusiebeleid

Contact:
Martine Kloet
nim@uu.nl
m.c.kloet@uu.nl
06 3735 0893

Showcase 7

Impact creëren met actuele gezondheidsdata over meerdere domeinen: Population Health Data NL

Contact:
Jochen Mierau
j.o.mierau@rug.nl
06 4148 2989
Roel van der Heijden
r.a.van.der.heijden@rug.nl

Showcase 8

het nieuwe Standaard Evaluatie Protocol (SEP) 2021-2027 ontwikkeld door KNAW, NWO en VSNU.

Contact:
Kim Huijpen
huijpen@vsnu.nl

Showcase 9

Onderzoek doen we samen:
de mensen achter het Lifelines Corona-onderzoek

Contact:
Lude Franke
l.h.franke@umcg.nl
06 4154 9962

Showcase 10

Van een plasticvrij Galapagos naar een wereldwijd schone oceaan

Contact:
Stefanie Ypma
s.l.ypma@uu.nl

Showcase 11

Humanities matter

Contact:
Joost van der Sluijs
j.van.der.sluijs@hum.leidenuniv.nl
071 – 527 8591 | 06 3867 4867

Showcase 12

Energie

Contact:
Gerdien de Vries (TU Delft) + Richard van de Sanden (TU/e)
(+ Green Team Twente, studenten van tot sept.)

Voor vragen: Roelyn van der Hoek (4TU/UT)
w.r.vanderhoek@utwente.nl

Showcase 13

Landbouw

Contact:
Ernst van der Ende + Koen Klompe + Bram Veldhuizen van de WUR.
Voor vragen: Roelyn van der Hoek (4TU/UT)
w.r.vanderhoek@utwente.nl

Showcase 14

Impact in sight

Contact:
Prof. Arwin van Buuren

Showcase 15

Over de vluchtelingentragedie

Contact:
Prof. Peter Scholten

Showcase 16

Onorthodoxe samenwerking & versnelling van wetenschap.
Covid-19 onderzoek in het Amsterdam UMC.

Showcase 17

Recognition and Rewards Tilburg University

Contact:
Elke van Cassel, Program Manager Recognition & Rewards, Tilburg University
e.vancassel@tilburguniversity.edu
013-4663632

Showcase 18

Citzen Science in het Schone Rivieren project

Contact:
Liselotte Rambonnet
l.rambonnet@biology.leidenuniv.nl

Showcase 19

Nationale Wetenschapsagenda:
via productieve interacties kennisbenutting bevorderen

Contact:
Jeanet Bruil, Hoofd Nationale Wetenschapsagenda
j.bruil@nwo.nl / nwa@nwo.nl

Showcase 20

Nationale Wetenschapsagenda:
samenwerking met maatschappelijke partners

Contact:
Martijn Los, Programmasecretaris ‘Living labs voor het herstel van biodiversiteit in het landelijk gebied’ m.los@nwo.nl / nwa@nwo.nl

Showcase 21

The Ultimate People First University of Technology:
Citizen Science @UT

Contact:
Renske van Wijk & Sabine Wildevuur
r.m.vanwijk@utwente.nl
sabine.wildevuur@utwente.nl            

Showcase 22

Spinoza- en Stevinpremie 25 jaar wetenschap met impact

Contact:
Poppy Savenije, woordvoerder NWO
p.savenije@nwo.nl

Showcase 23

SYNC Lab: een platform voor jongeren

Contact:
Eveline Crone
Hoogleraar Ontwikkelingsneurowetenschap in de Maatschappij aan de Erasmus Universiteit Rotterdam en Hoogleraar Neurocognitieve Ontwikkelingspsychologie aan de Universiteit Leiden
Website: www.youngxperts.nl