Showcase 1

Science talks corona: creating a vaccine

Contact:
Gorben Pijlman
gorben.pijlman@wur.nl

Showcase 2

Onderzoek doen we samen:
de mensen achter het Lifelines Corona-onderzoek

Contact:
Lude Franke
l.h.franke@umcg.nl
06 4154 9962

Showcase 3

Onorthodoxe samenwerking & versnelling van wetenschap.
Covid-19 onderzoek in het Amsterdam UMC.

Showcase 4

The New Common; The social consequences of the Covid-19 pandemic

Contact:
Emile Aarts
Emile.Aarts@tilburguniversity.edu

‘The New Common’ een gratis publicatie waar 50 wetenschappers van TiU en maatschappelijke partners aan hebben meegewerkt kan hier worden gedownload.

Showcase 5

Integration despite Isolation

Contact:
Nina Hansen
n.hansen@rug.nl

Showcase 6

Zes typologieën over eenzaamheid en sociaal isolement

Contact:
Anja Machielse
a.machielse@uvh.nl
Nanske Wilholt
N.wilholt@uvh.nl
Naar Website

Showcase 7

SYNC Lab: een platform voor jongeren

Contact:
Eveline Crone
Hoogleraar Ontwikkelingsneurowetenschap in de Maatschappij aan de Erasmus Universiteit Rotterdam en Hoogleraar Neurocognitieve Ontwikkelingspsychologie aan de Universiteit Leiden
Website: www.youngxperts.nl

Showcase 8

Ervaringen verzamelen van inwoners en jongeren uit de stad

Contact:
Margriet Schavemaker
artistiek directeur AMSTERDAM MUSEUM
Website: www.coronaindestad.nl
info@amsterdammuseum.nl